Kilka słów o nas

Fundacja powstała z miłości do psów…do psów w typie ras północnych. Dlaczego akurat tych? Dlatego, że niesamowita uroda jest jednocześnie Ich największym przekleństwem. Ludzie kupują psy na “piękne niebieskie oczy” nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo wymagająca jest TA rasa. Niestety często kończy się to tak, że psy lądują na ulicy lub na łańcuchu… I wtedy wkraczamy my… Zabezpieczamy, leczymy, poznajemy i szukamy najlepszych domów na świecie. Niestety…to kosztuje. Koszt zabezpieczenia psa to koszt kilkuset zł miesięcznie. Bez WASZEJ pomocy nie damy rady, dlatego zapraszam do wsparcia naszych działań. Jeśli nie jest Ci obojętny los tych psiaków… Jeśli któryś z podopiecznych skradł Twoje serce… nie czekaj. Szybko do nas zadzwoń. Może to właśnie na CIEBIE czekają?…

❗❗❗UWAGA UWAGA ❗❗❗

ZACZYNAMY ZAKUPY KALENDARZY ŚCIENNYCH 2024 FORMAT A3.
CENA KALENDARZA TO JEDYNE 50 ZŁ.

WPŁATY ZA KALENDARZE BARDZO PROSZĘ O PRZELANIE NA KONTO :

FUNDACJA POMOCNY ZAPRZĘG
BNP PARIBAS
TYTUŁ: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE-KALENDARZ, IMIĘ I NAZWISKO, ILOŚĆ SZTUK.

WYSYŁKI ZACZYNAMY NA KONIEC PAŹDZIERNIKA/POCZĄTEK LISTOPADA.
KOSZT PRZESYŁKI ZALEŻNY OD SPOSOBU DOSTAWY ( paczkomat 17 zł, kurier 20 zł,odbiór osobisty w województwie opolskim)

CAŁKOWITY DOCHÓD Z KALENDARZY PRZEZNACZONY NA UTRZYMANIE PSIAKÓW POD OPIEKĄ FUNDACJI

Po zakupie bardzo prosimy o SMS pod nr telefonu 790890785 z danymi do wysyłki.

Jak nas wesprzeć?

Numer konta Fundacji:

Zapraszamy serdecznie do udziału w comiesięcznym bazarku z super fantami na FB.
Całkowity dochód przeznaczony jest na utrzymanie psiaków pod opieką Fundacji

Jak przekazać 1,5% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać KRS: 0000215720.
W rubryce "cel szczegółowy" należy wpisać: Pomocny Zaprzęg.

1,5% Twojego podatku daje szansę psiakom na normalny, kochający dom.
Każda, nawet maleńka suma, ma dla nas znaczenie, bo dzięki niej droga po nowe życie jest możliwa.
Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc.

W każdej chwili możecie wesprzeć nasze psiaki poprzez portal RatujemyZwierzaki .

Można również zaadoptować wirtualnie każdego z Nich.
Może ktoś zechce zostać rodzicem wirtualnym?
Dla Nich to poczucie bezpieczeństwa, namiastka kochania dopóki nie znajdą domku.
Jeśli któryś z psiaków skradł Twoje serce, ale nie możesz pozwolić sobie na adopcję – to idealne rozwiązanie dla Ciebie i dla psiaka.
Do dzieła, niech poczują się wyjątkowo.

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chcesz mam pomóc, możesz zakupić nam wirtualną kawę, żebyśmy mieli siły do dalszych działań

buycoffee.to/pomocnyzaprzeg

Adoptuj mnie

ADRIAN DO ADOPCJI

Adrian to ok 7 letni pies w typie SH. Jest niesamowicie przyjazny, ufny, grzeczny. Pies ideał. Dogaduje się z psiakami, na ten moment nie ma zainteresowania kotami, więc są ogromne szanse, że i z nimi się dogada. Pięknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość. Jeśli i Wam skradł serce ten kawaler, koniecznie zadzwońcie.

Telefon w sprawie Adriana

Tel. kom. 790 890 785

Jeśli chcesz nam pomóc w jego utrzymaniu, będziemy wdzięczni

Dla przelewów zagranicznych PayPal
fundacjapomocnyzaprzeg@gmail.com

BOY DO ADOPCJI

Boy to 2,5 letni psiak, którego życie nie oszczędzało.Blizny na Jego całym ciele pokazują, że mimo młodego wieku wiele przeszedł. To jednak nie wpłynęło u Niego na stosunek do ludzi. Chłopak bardzo ufny, nade wszystko uwielbia się tulić, wylegiwać na kolankach, rozdawać buziaki. Stosunek do psów raczej obojętny, ale w obronie potrafi pokazać ząbki. Jest dość silny, bardzo mądry, pięknie wykonuje komendy i współpracuje z opiekunem. Spacer z Boyem to czysta przyjemność. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń.

Telefon w sprawie Boya Tel. kom. 790 890 785

Możesz również przelać dowolną kwotę na konto Fundacji

KORAL DO ADOPCJI

Koral to dwuletni chłopak, mix Husky i Akbash. Duży, silny, potrzebujący ruchu psiak, który uwielbia zabawy z innymi psiakami. Na spacerze potrafi pociągnąć, trzyma czystość. Na początku nieufny, jednak dobrze prowadzony po chwili ładnie współpracuje. Chłopak odnajdzie się w domu jako jedynak, jak i jako kompan dla rezydenta. Potrzebuje jasnego określenia zasad, inaczej sam sobie je ustali. Jeśli uważasz, że właśnie Ciebie szuka, zadzwoń.

Telefon w sprawie Korala Tel. kom. 790 890 785

Jeśli chcesz nam pomóc w utrzymaniu chłopaka, będziemy wdzięczni.

KOSMO DO ADOPCJI

Kosmo to ok trzyletni pies, mieszanka Husky z ON. Pies niesamowicie pozytywny, kocha każdego człowieka. Dogada się praktycznie z każdym psiakiem, mamy duże prawdopodobieństwo, że nawet kot nie stanowi dla Niego problemu ( na spacerze nie reaguje na koty). Pięknie, spokojnie chodzi na smyczy, chce współpracować. Najlepszą nagrodą dla Niego jest zabawa i jest w stanie dla niej dużo zrobić.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie adopcji.

Telefon w sprawie Kosmo Tel. kom. 790 890 785

Jeśli chcesz nam pomóc w utrzymaniu chłopaka, będziemy wdzięczni.